Симпозіум 03
26.10.22
Навчальний цикл on-line
«Iнновації у клiнiчнiй нейропсихофaрМакології»
15:00 - 18:00
Терапія депресій в педіатричній практиці
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі
«Терапія депресій у педіатричній практиці»
До участі запрошуються
  • психіатри
  • дитячі неврологи
  • педіатри
  • психіатри
  • неврологи
  • сімейні лікарі
  • організатори охорони здоров’я та інші зацікавлені в тематиці спеціалісти
Основні теми
Клінічні прояви депресивних розладів у дітей різного віку та молодих дорослих; Рекурентні та біполярні депресії, тривожно – депресивні розлади, депресії при ПТСР, при розладах аутистичного спектра, коморбідність афективних та гіперкінетичних розладів
01
Психофармакотерапія рекурентних депресій у дітей різного віку та молодих дорослих. Застосування антидепресантів і стабілізаторів настрою, аугментація атиповими антипсихотиками. Ефективність та безпечність застосування лікарських засобів, моніторинг побічних ефектів та ускладнень, алгоритми лікування, що спираються на принципи наукової доказовості. Психотерапевтичні втручання при депресіях у педіатричній практиці.
02
Психофармакотерапія біполярних афективних розладів у дітей різного віку та молодих дорослих. Застосування стабілізаторів настрою, антидепресантів, атипових антипсихотиків. Ефективність та безпечність застосування лікарських засобів, моніторинг побічних ефектів та ускладнень, алгоритми лікування, що спираються на принципи наукової доказовості.
03
Особливості терапії окремих клінічних фенотипів (депресій при ПТСР, афективних розладів при розладах аутистичного спектра, коморбідності біполярного та гіперкінетичного розладів, афективних розладів при епілепсіях, при енцефалопатіях розвитку, афективних розладів з психотичними симптомами. Дискусійні терапевтичні стратегії.
04
Спікери
Iгор
Марценковський
лікар психіатр дитячий, к.мед.н, с.н.с., завідувач відділу психічних розладів дітей та підлітків ДУ «Інститут психіатрії, судово – психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України»
Iнна
Марценковськa
Лікарка психіаторка дитяча, к.мед.н., завідувачка Центру надання психіатричної допомоги дітям та підліткам, провідна наукова співробітниця відділу психічних розладів дітей та підлітків ДУ «Інститут психіатрії, судово – психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України».
Boris
Lorberg
M.D. Assistant Professor of Psychiatry and Pediatrics in UMass Medical School, Medical Director in Adolescent Continuing Care Units, Worcester Recovery Center and Hospital, USA
організатори
Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків Міністерства охорони здоров’я України
Благодійний Фонд Розвитку Інновацій Медицини "РІМОН"

Навчальний цикл online

«Iнновації у клiнiчнiй нейропсихофaриакології»

Симпозіум 03
«Терапія депресій в педіатричній практиці»
26 жовтня 2022
Days
Hours
Minutes
Seconds
контакти
Благодійний Фонд Розвитку
Інновацій Медицини
Charitable Foundation