29/09
/2021
15:00-16:00
ПРОФІЛАКТИКА СУЇЦИДІВ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ
для співробітників Міністерства ветеранів
ОГЛЯД НАСТУПНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
Колумбійська скринінгова шкала
Протокол планування безпеки при гострому ризику
Lisa Brenner
експертка в галузі профілактики суїцидів серед ветеранів, Директорка Rocky Mountain MIRECC, департамент ветеранів США, регіональний медичний центр Rocky Mountain, Aurora, США.
Rachel Sayko Adams
експертка в галузі посттравматичних психічних розладів та супутнього вживання психоактивних речовин, дослідник в Інституті поведінкового здоров'я у Хеллерській школі соціальної політики та управління в Бранддіському університеті, США.
Вебінар буде організовано Міжнародним центром трансферу технологій- Україна (ITTC), що розташований в Інституті психіатрії Київського національного університету імені Тараса Шевченка. ITTC Україна має на меті прискорити прийняття та впровадження доказових та перспективних практик та послуг, спрямованих на лікування залежності та психічних розладів серед різних груп населення.
ITTC Україна пропонує ознайомчий вебінар щодо існуючих практичних підходів до профілактики суїцидів серед ветеранів та буде цікавим для спеціалістів, які безпосередньо працюють з ветеранами та займаються організаційною роботою.

Організатор
Благодійний Фонд Розвитку
Інновацій Медицини
Charitable Foundation